مایکروسافت جواز فروش گلگسی اس ۹ سامسونگ را دریافت کرد.

مایکروسافت نسخه‌ اختصاصی از گلکسی اس ۹ را عرضه می‌کند و نسخه اختصاصی را همراه سرویس‌های خود به‌فروش می‌رساند.

مایکروسافت یکبار دیگر نسخه سفارشی گلگسی اس ۹ سامسونگ را عرضه می کند. این گوشی در فروشگاه های مایکروسافت در ایالات متحده موجود است و توزیع می شود.

مطالب مرتبط :

گلکسی اس ۹ در نمایشگاه MWC 2018 معرفی خواهد شد

تصاویر رندر گلکسی اس ۹ پلاس سامسونگ فاش شد

مایکروسافت درباره‌ی تغییرات این نسخه‌ نسبت به نسخه‌ی عمومی گفته است:

هنگامی گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس را جعبه‌گشایی کنید و به وای‌فای متصل کنید، شخصی‌سازی‌های سفارشی مایکروسافت روی این دستگاه‌ها اعمال خواهند شد.

به‌نظر می‌رسد که شخصی‌سازی‌های امسال نیز مانند سالِ پیش، شامل اپلیکیشن‌های مایکروسافت نظیر آفیس، وان‌درایو، کورتانا، اوتلوک و دیگر موارد می‌شود. با این‌حال، به‌نظر نمی‌رسد که لانچر محبوبِ مایکروسافت به صورت پیش‌فرض روی دستگاه‌های فوق نصب شده باشند.در حالی‌که مایکروسافت از این دستگاه‌ با لفظ «نسخه‌ی مایکروسافتی» یاد کرده است؛ اما سامسونگ پیش‌تر چنین نام‌گذاری را غلظ عنوان کرده بود.

در ماه نوامبر یک سخنگوی سامسونگ در بیانیه ای گفت :

سری گوشی های گلکسی سامسونگ هیچ برندی جز سامسونگ ندارد و ادعا ماکروسافت را تکذیب کرد.

اما مایکروسافت می گوید می خواهیم گوشی گلکسی سامسونگ را با برند ماکروسافت وبا برنامه هایی از جمله Office، OneDrive، Cortana، Outlook پیکربندی و وارد بازار کنیم. این اختلافات هم در سال ۲۰۱۵ بود اما حل و فصل شد و ماکروسافت برند و برنامه های ذکر شده را پیکربندی و عرضه کرد. مایکروسافت همچنین گلکسی اس ۸ را با تنظیمات و برند خودش تنظیم و ارائه داد به طوری که انگار یک گوشی تولیدی ماکروسافت است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *