وان‌پلاس ۶ با بریدگی نمایشگر و بدنه شیشه‌ای عرضه می‌شود

به‌نظر می‌رسد پرچم‌دار جدید وان‌پلاس با بریدگی در بالای نمایشگر، پنل پشتی شیشه‌ای و روش متفاوتی برای مالتی‌تسکینگ ارائه خواهد شد.

شرکت وان‌پلاس در حال توسعه‌ی گوشی پرچم‌دار جدید خود با نام وان‌پلاس ۶ است و تصمیم دارد تا آن‌ را به عنوان جانشین وان‌پلاس ۵ و وان‌پلاس ۵‌تی ارائه دهد. آن‌طور که پیدا است، در نسل جدید پرچم‌دار وان‌پلاس، مانند آیفون ۱۰، بریدگی باریکی در لبه‌ی بالای نمایشگر وجود خواهد داشت؛ ضمن اینکه پنل پشتی از جنس شیشه خواهد بود.

با توجه به اینکه وان‌پلاس ۶ هنوز معرفی نشده، ممکن است این پرسش برای شما مطرح شود که چگونه این اطلاعات را در اختیار داریم؟
در حالی که ما خود OnePlus 6 را ندیده ایم، می دانیم که تمام گوشی های OnePlus از اول تا الان تقریبا مرمت شده است و نمی تواند زیاد با نسخه Oppo خود فرق داشته باشد و کپی تلفن های همراه اوپو هستند. این اتفاق اصلا قابل توجه نیست زیرا دفاتر Oppo و OnePlus در یکجا کار میکنند و هر دو بخشی از یک شرکت هستند، شرکت BBK Electronics واقع در چین ویوو (Vivo) که نیز بخشی از BBK است.

OnePlus 6 \ وان پلاس 6
OnePlus 6 \ وان پلاس ۶

بنابراین هنگامی که Oppo R15 جدید را دیدیم، و جزییات را بررسی کردیم، می دانستیم که یکی از تلفن های OnePlus بعدی که OnePlus 6 نام دارد، به احتمال زیاد دارای یک طراحی و ویژگی های مشابه Oppo R15 خواهد بود.
ما می دانیم که Oppo R15 دارای یک طراحی جدید با صفحه نمایش ۶٫۲۸ اینچی OLED با نسبت تصویر ۱۹ به ۹ و شبیه به آیفون ۱۰ است. همچنین دارای پنل شیشه ای در پشت گوشی است که تلفن را از حالت بدنه تمام فلز خارج می کند.
چیزی که در بین این دو می تواند متفاوت باشد نام تجاری است.شکاف هایی که در لبه های این گوشی وجود دارد یک عملکرد ثانویه را به عنوان میانبر بر عهده دارند.در  مطالب بعدی نشان خواهیم داد که چگونه این میانبر ها فرابخوانیم. این ایده خیلی شبیه به صفحه نمایش های V20 و V10 الجی است و همچنین به تازگی، ما شاهد اندروید P بوده ایم که به طور رسمی از دستگاه هایی با صفحه نمایش بریده شده پشتیبانی می کند. بنابراین ما امیدواریم که گوشی هوشمند OnePlus 6 نیز در نسخه جدید Android P اجرا شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *