آیپد پرو ۲۰۱۸ اپل با سیستم تشخیص چهره، خرداد ۹۷ معرفی خواهد شد

براساس اطلاعات به‌دست آمده، آیپد پرو اپل با سیستم تشخیص چهره فیس آی‎دی در سه ماهه دوم سال ۲۰۱۸ به صورت رسمی معرفی خواهد شد.

اگر این زمان بندی ها دقیق باشد تاریخ نشان میدهد که اپل مدل جدید Ipad pro را در کنفرانس توسعه دهنگان جهانی خود در ۸ ژوئن داخل مرکز کنفرانس McEnery در (سن خوزه) کالیفرنیا رونمایی می کند. همچنین اپل در سال گذشته آیفون ۱۰ ( iPhone X) که دارای ویژگی کنونی آی پد پرو یعنی فیس آیدی بود در WWDC رونمایی کرد.به‌تازگی نیز، Jun Zhang، تحلیل‌گر برجسته Rosenblatt Securities، جزئیاتی را پیرامون قابلیت‌های آیپد پرو ۱۰.۵ اینچی و ۱۲.۹ اینچی اپل در سال ۲۰۱۸ ارائه داده است.

تحلیل‌گر Rosenblatt Securities مدعی شده است که آیپد پرو با حاشیه کمتر و باریکتر و دکمه خانه یا هوم نداشته باشد مثل آیفون ۱۰ . طراحی مرمت شده احتمالا بر روی ۱۰٫۵ اینچ و ۱۲٫۹ اینچ آیپد پرو نمایان خواهد شد، اما هنوزاین صحبت ها اثبات نشده است.

آیپد پرو \ Ipad pro
آیپد پرو \ Ipad pro

اپل قصد دارد آیپد پرو خود را به Face ID مجهز کند و اولین بار مینگ چی کو تحلیلگر اوراق بهادر این خبر را فاش کرد و گفت این تکنولوژِی در سال ۲۰۱۸ در این آیپد نمایان می شود. مارک گورمن بلومبرگ اشاره کرد که آیپد پرو به دلیل اینکه قرار است به face iD مجهز شود کمی بیش از یک سال نسبت به نسخه های فعلی شروع به کار خواهد کرد. آیپد پرو ۱۰٫۵ اینچی ونسل دوم این آیپد که به ابعاد ۱۲٫۹ اینچ بود در ژوئن ۲۰۱۷ معرفی شد به همین جهت، به‌طور دقیق مشخص نیست که بازه زمانی اعلام شده توسط Mark Gurman، به رونمایی از آیپدهای جدید اپل با سیستم فیس‌ آی‌دی در کنفرانس WWDC 2018 اشاره دارد یا کوپرتینویی‌ها، معرفی نسل جدید آیپدهای پرو را به ماه سپتامبر موکول خواهند کرد. اپل معمولاً در ماه سپتامبر، گوشی‌های آیفون جدید خود را معرفی می‌کند.

به دلیل محدودیت های عرضه، هزینه و تکنولوژی، مدل های جدید اپل از صفحه نمایش LCD به جای OLED بهره خواهند برد.مشخص نیست آیپدهای پرو جدید اپل مانند مدل‌های پیشین، از چهار طرف حاشیه خواهند داشت یا به تبعیت از آیفون ۱۰۰۰ دلاری شرکت سازنده خود، از بریدگی در بالای صفحه‌نمایش برخوردار شده‌اند.گزارشی از چین ادعا می کند که که مدل های جدید آیپد پرو داری یک تراشه هشت هسته ای A11X Bionic هستند و دارای سه هسته قدرتمند “Monsoon” و پنج هسته فوق العاده کم مصرف “Mistral” است.

آیپد پرو \ Ipad pro
آیپد پرو \ Ipad pro

هیچ سخنی درباره قیمت های این آیپد ها نیامده است اما پیش بینی ها نشان می دهند که قیمت ها به ترتیب ابعاد ۱۰٫۵ و ۱۲٫۹ اینچی چیزی حدود ۶۴۹ دلار و ۷۹۹ دلار می باشد. از آنجا که مدل های جدید نمایشگر OLED را ندارند، اما قیمت بازهم افزایش یافته است.اپل گفته است که می خواهد در ماه مارس یک مینی آیپد عرضه کند که ۹٫۷ اینچ است اما باز سرنوشت این مینی آیپد نامشخص است.

با توجه به رویه گذشته اپل مبنی بر عرضه نسخه Product RED آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس، هیچ بعید نیست آیفون‌ ۸ و آیفون ۸ پلاس نیز به رنگ قرمز معرفی شوند. همچنین ممکن است نسخه‌ی Product RED آیفون ۱۰ نیز ارائه شود؛ هرچند در گزارش جون ژانگ، به مدل‌های مشخصی اشاره نشده است.

2 دیدگاه در “آیپد پرو ۲۰۱۸ اپل با سیستم تشخیص چهره، خرداد ۹۷ معرفی خواهد شد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *