قیمت احتمالی موبایل های سری پی ۲۰ هواوی مشخص شد

هواوی تایید کرده است که گوشی های مدل P20 و P20 Pro را طی یک مراسم خاص در تاریخ ۲۷ مارس ( ۷ فروردین ماه)  در پاریس رونمایی خواهد کرد.

شایعاتی شنیده می شود که بر اساس آن هواوی P20 Lite نیز به عنوان عضوی از این خانواده خواهد بود و چیزی که تا کنون در مورد آن اطلاعاتی در دست نیست ، قیمت های دقیق برای این سه نوع مدل گوشی می باشد . به نظر می رسد مروزه این سیاست ، به این دلیل است که قیمت های توصیه شده برای گوشی های هوشمند در منطقه یورو نشت می کند در این شرکت اتخاذ شده است.

قیمتهایی که برای این سه مدل گوشی انتظار می روند برای هواوی P20  برابر با € ۶۷۹ یورو  و برای هواوی P20 Pro قیمت € ۸۹۹ یورو است ، این در حالی است که P20 Lite برابر قیمتی با € ۳۶۹ یورو خواهد بود . P20 Pro با برخی از رقبای خود از لحاظ قیمت گذاری هم راستا نیست ، اما گوشی های هواوی به آرامی به سطح  قیمتی € ۱۰۰۰ یورو نزدیک می شوند – تصور ما بر این است که قیمت در مدل Mate 11 (یا Mate 20) حتی ممکن است به این مبلغ نزدیکتر نیز باشد .

Huawei P20 \ Huawei P20 Pro
Huawei P20 \ Huawei P20 Pro (عکس سمت چپ)

در کنار شایعات قیمت مدل های P20 و P20 Pro همانند مدل های Mtae 10 و Mate 10 Pro دارای پردازنده با چیپست Kirin 970 و آلمینیوم تزریق شده هستند و همچنین مدل P20 Lite نیز احتمالا باید با پردازنده Kirin 659 متوسط ساخته شده باشد که در Mate 10 Lite بکار برده شده بود.

احتمالا مدل P20 Pro تنها عضو این خانواده خواهد بود که سه دوربین در عقب گوشی دارد ، در حالی که هر یک از دو مدل دیگر دو دوربین عقبی دارند. P20 Lite دارای دوربین دوگانه شانزده مگاپیکسلی به علاوه ۲ مگاپیکسلی در پشت و یک دوربین ۱۶ مگاپیکسلی برای گرفتن عکس های سلفی در جلو خواهد بود و برنامه ی راه انداز این سه مدل گوشی Android 8.0 Oreo با رابط کاربری هواوی یعنی EMUI 8.0 است .

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *