اولین گوشی‌ های مبتنی بر اندروید گو هفته آینده در MWC رونمایی می‌شوند

گوگل اعلام کرد که هفته‌ی آینده در جریان رویداد MWC 2018 در شهر بارسلون از اولین گوشی‌های مجهز به سیستم‌عامل اندروید گو رونمایی خواهد کرد.

سال گذشته گوگل در خلال کنفرانس توسعه‌دهندگان I/O 2017 از اندروید گو (Android Go) رونمایی کرد. این یک نسخه اصلاح شده اندروید است که برای عملکرد روان روی دستگاه‌هایی با سخت‌افزار ضعیف و حافظه‌ی رم پایین (کمتر از ۵۱۲ مگابایت) طراحی شده است . گوگل اعلام کرده است که اولین گوشی های مبتنی بر اندروید گو در سال ۲۰۱۸ عرضه خواهند شد اگر چه چندین نرم افزار اندروید مبتنی بر اندورید گو در پلی‌استور منتشر شده است ولی با این حال به‌نظر می‌رسد که اولین مجموعه از چنین گوشی‌ها‌یی طی هفته‌ی آینده در خلال رویداد  MWC 2018 رونمایی خواهد شد و به‌زودی در دسترس خواهند بود.

به لطف یک پست وبلاگ جدید از گوگل، ما بالاخره از زمان ورود تلفن های اندروید گو  به بازار مطلع شدیم . اولین مجموعه از دستگاه ها در هفته آینده در کنگره Mobile World در بارسلونا ارائه خواهند شد و به زودی در دسترس قرارخواهند گرفت . جزئیات قیمت گذاری و نحوه ی  دسترسی هنوز مشخص نیست . همانند Android One، گوگل با سازندگان شخص ثالث برای ساختن این تلفن ها همکاری می کند.

فکر می کنید اولین تولید کنندگان سازنده ی تلفن های  اندروید گو کدام شرکت ها باشند نظرات خود را در این ارتباط برای ما ارسال کنید .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *