اپل واچ ۳ احتمالا همراه آیفون ۸ و در ماه سپتامبر معرفی می‌شود

بر اساس گزارشی جدید، نسل بعدی ساعت هوشمند اپل واچ ۳ به احتمال زیاد، ماه آینده هم‌زمان با آیفون ۸ معرفی خواهد شد.

سی‌ان‌بی‌سی (CNBC) گزارش داده است که کمپانی اپل احتمالا از ساعت هوشمند اپل واچ ۳ به همراه آیفون ۸، آیفون ۷اس و آیفون ۷اس پلاس در مراسمی در سپتامبر رونمایی میکند. همچنین در این گزارش آمده است که ساعت هوشمند اپل واچ ۳ با اینترنت سیمکارت عرضه خواهد شد. این به این معنی ست که میتوانید پیام ارسال کنید، تماس برقرار کنید یا به موسیقی گوش دهید بی آنکه نیاز باشد آیفون شما نزدیکتان باشد.
از رونمایی ساعت اصلی کمپانی اپل و سری ۲ اپل واچ در سال گذشته، اپل در رقابت با دیگر کمپانی های سازنده وسایل پوشیدنی عقب مانده است. با به‌روزرسانی جدید اعمال‌شده در اپل واچ ۳ و پشتیبانی از شبکه‌های مخابراتی، وضعیت کوپرتینویی‌ها در بازار محصولات پوشیدنی بهبود خواهد یافت و مسلما این مدل نزد کاربران محبوبیت بیشتری به دست خواهد آورد.

اپل واچ 3 / Apple Watch 3
اپل واچ ۳ / Apple Watch 3

سی‌ان‌بی‌سی با استناد به منبعی آگاه، صحبت های مینگ‌چی کو ( Ming-Chi Kou ) را درباره این محصول بازتاب می دهد.بر اساس اعلام کو، اپل احتمالا ساعت هوشمند اپل واچ ۳ را در دو مدل به بازار عرضه خواهد کرد که یک مدل آن از شبکه‌های مخابراتی پشتیبانی می‌کند و مدل دوم فاقد این ویژگی خواهد بود. ودر گزارش مینگ‌چی کو به این مورد هم اشاره شد که هر دو مدل جدید ساعت هوشمند اپل، همانند نسل کنونی این محصول در اندازه  ۳۸ و ۴۲ میلی متری مشابه نسل قبلی خواهد بود.

اپل واچ 3 / Apple Watch 3
اپل واچ ۳ / Apple Watch 3

در حال حاضر گفته می‌شود اپل محصول مورد اشاره را به‌زودی و در ماه آینده معرفی خواهد کرد. اپل نسل اولیه‌ی ساعت هوشمند خود را در رویداد معرفی آیفون که سپتامبر سال ۲۰۱۴ برگزار شد، معرفی کرد و در آوریل ۲۰۱۵ آن را به بازار عرضه کرد. دو سال بعد، سری ۲ اپل واچ را در گردهمایی سال ۲۰۱۶ آیفون معرفی کرد.
اگر کمپانی اپل تصمیم بگیرد که واچ۳ را در گرد همآیی بعدی آیفون رونمایی کند(هنوز تاریخ دقیق آن مشخص نشده است)،این بار به‌جای دو سال، تنها با گذشت یک سال از زمان معرفی اپل واچ ۲، شاهد معرفی نسل جدید این محصول خواهیم بود . این شرکت قبلا گفته بود که ساعت هوشمند ۴ خود را در پاییز رونمایی میکند، بنابراین تبلیغات این محصول در سپتامبر بسیار منطقی به نظر میرسد.

نظر شما در این مورد چیست؟

16 دیدگاه در “اپل واچ ۳ احتمالا همراه آیفون ۸ و در ماه سپتامبر معرفی می‌شود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *