سامسونگ ویدئویی با عنوان Do Bigger Things برای گلکسی نوت ۸ منتشر کرد

سامسونگ در فاصله‌ی یک هفته تا رونمایی از گلکسی نوت ۸ ویدئویی را در رابطه با این گوشی منتشر کرد.

تقریباً یک ماه از زمان ارسال دعوتنامه برای رویداد ۲۳ آگوست (۱ شهریور ) سامسونگ می گذرد. تصاویر ارسال شده در آن زمان تصویری تاریک از گلکسی نوت ۸ را به همراه قلمی از نوع S به تصویر می کشید. که به خوبی بیانگر محصول بعدی این شرکت بود.

 

مقاله های

مرتبط :

گلکسی نوت ۸ یکم شهریور معرفی خواهد شد

رندرهای جدید فبلت پرچم‏دار گلکسی نوت ۸ سامسونگ منتشر شد

گلکسی نوت ۸ احتمالا با ۲۵۶ گیگابایت حافظه داخلی عرضه می‌شود

هم اکنون سامسونگ ویدیوی جدیدی را بر روی کانال یوتیوب خود منتشر کرده است که نوعی تصویر متفاوت از گلگسی نوت ۸ منتشر کرده است. این ویدئو حاوی کلماتی از قبیل: “برتری” ، “جهش” و “بزرگتر” هست که در انتهای آن همان تصویر اولیه نیز به نمایش گذاشته شده است. این موارد می تواند به نوعی یاد آور رویداد ۲۳ آگوست نیز باشد.


ویدئو جدید سامسونگ برای گلگسی نوت ۸ با عنوان Do Bigger Things

همانطوری که قبلاً نیز گفته شده است، قرار است گلکسی نوت ۸ همانند نمونه های قبلی خود مجهز به صفحه نمایشی با ابعاد ۱۸٫۵ به ۹ باشد. گلکسی نوت ۸ قرار است برای اولین بار از قلم مدل S مورد استفاده قرار گیرد. از دیگر ویژگی های این محصول می توان به اسکنر iris ، باز شدن قفل گوشی با تصویر چهره، و همچنین اسکنر اثر انگشت که در نمونه های گذشته نیز وجود داشته اند اشاره کرد. گفته می شود قرار است دوربین دوگانه نیز در این محصول قرار گیرد. که یکی از لنز های این دوربین مجهز به تله فوتو خواهد بود که می تواند تصاویری با قابلیت پرتره نیز تهیه کند.

یک دیدگاه در “سامسونگ ویدئویی با عنوان Do Bigger Things برای گلکسی نوت ۸ منتشر کرد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *