۹ شهریور بعنوان تاریخ رسمی معرفی ال جی وی ۳۰ تعیین شد

ال‌جی دعوت‌نامه‌های مراسم رونمایی از وی ۳۰ را منتشر کرده است که بر اساس آن، این گوشی هوشمند روز ۳۱ آگوست (۹ شهریور) معرفی خواهد شد.

قرار است تا گروهی از بهترین موبایل های اندروید در نیمه دوم سال ۲۰۱۷ در نمایشگاه IFA سال جاری و در اوایل سپتامبر معرفی شوند. گمان می رود که اکثر این موارد چند روز و یا حتی چند هفته زود تر از آنچه قرار بود به بازار عرضه شوند.

مقاله های

مرتبط

ال جی V30 مجهز به صفحه OLED با لبه ی خمیده خواهد بود

ایوان بلاس : گوشی ال جی وی ۳۰ قرار نیست دارای صفحه نمایش دومی باشد

بعنوان مثال نوکیا ۸ در روز ۲۵ مرداد (۱۶ آگوست) و همچنین پرچم دار بعدی سامسونگ یعنی نوت ۸ در ۱ شهریور (۲۳ آگوست) در دسترس علاقه مندان قرار خواهند گرفت. گزارش های گذشته تاریخ معرفی ال جی وی ۳۰ را در ۹ شهریور تعیین کرده بودند، ولی خبر دیگری در این زمینه تاکنون در دسترس ما قرار نگرفته است.
ولی از طریق دعوت نامه که از سوی شرکات ارسال شده است، می توانیم با اطمینان بگوییم که ال جی وی ۳۰ یک روز زود تر از برگزاری IFA 2017 و در تاریخ ۹ شهریور معرفی خواهد شد.
به دلایل مشخص این رویداد در برلین آلمان و درمکان برگزاری نمایشگاه سالانه IFA برگزار می شود. دعوت نامه ای که ارسال شده اطلاعات بیشتری در مورد مشخصات محصول در اختیار ما قرار نداده است، نظر شما در مورد این محصول چیست ؟

4 دیدگاه در “۹ شهریور بعنوان تاریخ رسمی معرفی ال جی وی ۳۰ تعیین شد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *