ال جی V30 مجهز به صفحه OLED با لبه ی خمیده خواهد بود

ال‌جی تایید کرده که نسل جدید پرچمدارش یا همان وی ۳۰ از وجود صفحه‌ی نمایش اولد ۶ اینچی با لبه‌های گرد و حاشیه‌های بسیار باریک همراه خواهد شد.

در حال حاضر گوشی های ال جی مجهز به صفحات نسبتاً با کیفیتی از ال سی دی هستند. با این حال این کمپانی قصد دارد تا به سوی صفحات OLED حرکت کند. ضخامت این صفحات به اندازه ال سی دی ها نیست و علاوه بر این از رنگ های با کیفیت تری نیز برخوردار هستند و نور را به اندازه نمونه های قبلی منعکس نمی کنند. OLED تنها نمونه موجود برای استفاده در واقعیت مجازی هستند. قرار است ال جی این صفحات را در محصول بعدی خود ال‌جی V30 استفاده کند. در ابتدا گفته می شد که گوشی ال‌جی V30 مجهز به صفحات AMOLED خواهد بود.
در حال حاضر بخش اعظمی از دنیای گوشی های هوشمند از صفحات AMOLED استفاده می کنند. اولین کمپانی استفاده کننده از این محصولات سامسونگ بود. به نظر می رسد که ال جی نیز تاکنون در این زمینه اقداماتی را انجام داده است. و توانسته است تا تلویزیون های غول پیکر زیادی را با تکنولوژی جالب OLED و همچنین P-OLED روانه بازار کند. گفته می شود که قرار است از تکنولوژی P-OLED در گوشی ال‌جی V30 مورد استفاده قرار گیرد. با استفاده از این تکنولوژی، ال جی می تواند صفحاتی با قابلیت انحنا در گوشه ها بسازد و این کار باعث ضخامت کمتر گوشی می شود. گفته می شود کارایی این گوشی ها مشابه با سری جی فلکس نخواهد بود، با این حال قرار است این محصول مجهز به صفحه گوریلا گلاس ۵ باشد.
ال جی اخیراً بخشی از مشخصات این محصول را اعلام کرده است، که در این میان تصاویری از ظاهر ال‌جی V30 را نیز در دسترس علاقه مندان قرار داده است که می توانید در بالا مشاهده کنید. این اطلاعات به خوبی فرضیات گذشته را در زمینه ظاهر این محصول به اثبات می رسانند. و علاوه بر این می توانیم منتظر این محصول با لبه های بسیار نازکی همانند گلکسی اس ۸ پلاس و گلکسی نوت ۸ که قرار است به زودی معرفی شود باشیم. به گفته ال جی لبه بالایی ال‌جی V30 در حدود ۲۰ درصد کوچکتر و لبه پایینی در حدود ۵۰ درصد کوچکتر از ال‌جی V30 است. با این مشخصات، ال‌جی V30 می تواند تبدیل به یکی از نمونه های محبوب کمپانی ال جی شود که نتنها قرار است تغییرات قابل توجه ای بر روی آن صورت گیرد، بلکه با رقیب دیرینه خود یعنی سامسونگ نیز رقابت شدیدی را شاهد خواهد بود.
قرار است ال‌جی V30 در رویداد برلین که قرار است در نهم شهریور برگزار شود، در دسترس علاقه مندان قرار گیرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *