اطلاعات درز کرده بیانگر عملکرد قوی تر آیفون ۸ نسبت به غول های اندروید

جزئیات جدیدی از پردازنده آیفون ۸ در آزمون گیک‌بنچ منتشر شده است که به قدرت پردازشی فوق‌العاده‌ی پرچم‎دار جدید اپل اشاره دارد.

در روز گذشته خبر هایی در مورد عملکرد نسخه بعدی آیفون از طریق بنچمارک های تهیه شده منتشر شد. همانطور که قبلا اعلام شده است، محصول جدید اپل با نام آیفون ۸ شناخته می شود و تاکنون تاریخ دقیقی برای معرفی رسمی آن منتشر نشده است. علاوه بر این حتی تاکنون وجود آن از سوی شرکت تولید کننده نیز مورد تایید قرار نگرفته است. به همین دلیل صحت اطلاعاتی که در ادامه می آیند، باید با احتیاط مورد بررسی قرار گیرند. هر چند منابعی که ما اطلاعات خود را از آنها دریافت می کنیم، تاکنون و به ویژه اخیرا به ندرت خبر های نادرست منتشر کرده اند.

مطلب مرتبط

آیفون ۸ در ماه سپتامبر به‌صورت محدود عرضه می‌شود

اولین گروه از اطلاعات، از طریق کاربر آیس یونیورس به دست ما رسیده است. در طول سالهای گذشته خبر های منتشر شده از سوی این فرد تا اندازه ای درست از آب در آمده اند.با توجه به بررسی هایی که بر روی چیپ A11 منتشر شده است. می توان ادعا کرد که قرار است این پردازشگر بر روی آیفون ۸ قرار گیرد. علاوه بر این حتی ممکن است این پردازشگر بر روی آیفون ۷ اس، و یا آیفون ۷ اس پلاس نیز نصب شود.

تست بنچمارک / benchmark test
تست بنچمارک / benchmark test

در بالا می توانید نتایج بررسی های متعددی که از طریق گیک بنچ انجام شده است را مشاهده نمایید. نتایج متعددی در نتیجه این بررسی ها با اعداد و ارقام متفاوتی به دست آمده است. که در بین ۴۳۰۰، ۷۰۰۰ و همچنین ۴۳۰۰، ۸۵۰۰ برای آیفون ۸ تهیه شده اند. در صورتی که صحت این اعداد تایید شود، این مدل ها عملکرد بهتری نسبت به دستگاه های اندرویدی که تاکنون توسط گیگ بنچ بررسی شده اند از خود نشان داده است.

تست بنچمارک / benchmark test
تست بنچمارک / benchmark test

در ادامه می توانید بهترین نتایج به دست امده در نتیجه برررسی محصولات اپل را مشاهده کنید. در این لیست می توانید نتیجه بنچمارک آی پد پرو را نیز مشاهده کنید که یکی از محصولات برتر اپل به حساب می آید. در صورتی که ارقام بالایی درست باشند، می توان نتیجه گرفت که آیفون بعدی نتایج بهتری نسبت به آیفون ۷ خواهد داشت. ولی با این وجود عملکرد ضعیف تری نسبت به آی پد پرو با پردازشگر A10X دارد.

تست بنچمارک / benchmark test
تست بنچمارک / benchmark test

آنطور که نتایج گیک بنچ نشان می دهد می توان گفت که سری آیفون های مجهز به پردازشگر های A تاکنون نتایج قابل قبولی بدست آورده اند. علاوه بر این می توانید به جدول زمان بندی محصولات آیفون که در ادامه آمده است نگاه کنید و اطلاعات بیشتری در مورد محصولات آینده اپل که آیفون ۸، و یا آیفون پرو و یا سایر مدل های آیفون نیز نگاه کنید. تا تاریخ انتشار رسمی این محصولات را بدست آورید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *