گلکسی جی ۷ جدید با دوربین دوگانه در راه است

اطلاعات مربوط به یک گوشی هوشمند ساخت سامسونگ با دوربین دوگانه فاش شد.

امروزه بسیاری از شرکت‌های سازنده‌ی گوشی‌ هوشمند، محصولاتی با دوربین دوگانه معرفی کرده‌اند. البته کارکرد دوربین دوگانه در تمام گوشی‌های هوشمند یکسان نیست. به‌عنوان مثال اپل در گوشی آیفون ۷ پلاس از این ویژگی برای ارائه‌ی قابلیت بزرگ‌نمایی اپتیکال بهره گرفته و شرکت ال‌جی در پرچم‌دار کنونی خود، یعنی ال‌جی جی ۶ از دوربین دوگانه برای ارائه‌ی قابلیت عکس‌برداری با زاویه‌ی دید عریض استفاده کرده است.

به نظر می رسد کمپانی سامسونگ زمان زیادی است که در حال کار روی گوشی هایی با دوربین دوگانه خود است. خبرهایی به گوش می رسد از اینکه این کمپانی مدتی است روی گوشی دو دوربینه اختصاصی خود کار می کند و حتی هزینه زیادی را برای راه اندازی هسته فتونیکس در اسرائیل سرمایه گذاری کرده است که منحصرا در تنظیمات چند لنزی برای گوشی های هوشمند کار می کند. اما با این وجود هنوز حتی یک دستگاه مجهز به دوربین دوگانه معرفی نکرده است.

شایعات اخیر حاکی از آن است که این کمپانی در حال کا روی چهار گوشی با دوربین دوگانه در خط تولید است. این ورود به جمع سازندگان گوشی‌های مجهز به دوربین دوگانه با گلگسی سی ۱۰ و گلگسی سی ۷ مدل ۲۰۱۷ و گلگسی جی۷ مدل ۲۰۱۷ برای بازار چینی آغاز و گوشی پرقدرت نوت ۸ ادامه خواهد یافت و ما شاهد این خواهیم بود که کمپانی سامسونگ دیگر چه گوشی هایی به دنیای گوشی های با دوربین دوگانه اضافه خواهد کرد.

امروز نشانه دیگری از این که کمپانی سامسونگ در حال منتشر کردن ورژن جدید دوربین دوگانه سری Galaxy J7 2017 است، عکس لو رفته ای که منتشر شده به وضوح نشان دهنده دو دوربین در پشت می باشد، ظاهر شده است. گفته شده است که این گوشی برای بازار چین ساخته شده است و این بازار را هدف قرار می دهد. بازاری که اکثر برند های محلی در آنجا در حال کار روی تولید گوشی هایی با دوربین دوگانه هستند. به همین دلیل هم کمپانی سامسونگ خواهان کناره گیری از این رقابت نیست . همچنین به نظر می‌رسد گلکسی نوت ۸ اولین محصول جهانی سامسونگ است که به دوربین دوگانه‌ پشتی مجهز خواهد شد. البته بقیه نقاط دنیا هم می توانند به سری نوت ۸ دلخوش باشند!

نظر شما در این مورد چیست؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *