گلکسی نوت ۸ یکم شهریور معرفی خواهد شد

آخرین شایعات نشان از این دارند که گلکسی نوت ۸، یکم شهریورماه رونمایی خواهد شد.

کمپانی سامسونگ قبلا تجربه پرده برداری از ورژن جدید پرچمدار سری Galaxy Note خود را در نمایشگاه IFA که هر ساله در برلین برگذار می شود را داشته است. اما در طی چند ماه گذشته بارها گفته شده است که امسال از پرچمدار جدید سری Galaxy Note در نمایشگاه ۲۰۱۷ رونمایی نخواهد شد.

شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه کمپانی سامسونگ قصد دارد مراسمی جداگانه و اختصاصی برای رونمایی از گلگسی نوت ۸ در آگوست امسال و در شهر نیویورک برگذار کند. هنوز شرکت سامسونگ این شایعات را تایید نکرده است ولی آن طور که از اخبار معلوم است، به نظر می رسد که آگوست امسال چنین اتفاقی رخ خواهد داد.

روزنامه ای در کره جنوبی به نام “ The Bell ” امروز عنوان کرده است که کمپانی سامسونگ روز ۲۳ آگوست (یکم شهریور) را برای برگذاری مراسم رونمایی گلگسی نوت ۸ انتخاب کرده است. یک روزنامه انگلیسی زبان کره ای دیگر نیز نوشته است که یک مقام بینام در شرکت سامسونگ گفته است از گوشی گلگسی نوت ۸ در ماه آینده در شهر نیویورک رونمایی خواهد شد. البته این مقام بینام انتخاب روز ۲۳ آگوست را برای رونمایی تائید نکرد.

قابل ذکر است که ما هر ساله شاهد اخبار و شایعاتی از این دست هستیم. همیشه حدس های مشابهی برای رونمایی از سری های جدید Galaxy S و Galaxy Note وجود دارد. به هر حال آن طور که به نظر می رسد رونمایی از این جدیدترین پرچمداران کمپانی سامسونگ امسال اتفاق خواهد افتاد.

احتمالا کمپانی سامسونگ جزئیات روز رونمایی از گلگسی نوت ۸ را تا آخر ماه آینده اعلام خواهد کرد. نظر شما در این مورد چیست؟

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *