تبلت اسپورت گلکسی تب اکتیو ۲ احتمالا به زودی معرفی خواهد شد

تبلت مقاوم سامسونگ گلکسی تب اکتیو ۲ احتمالا به زودی رونمایی خواهد شد.

یکی از محصولات کارگاهی و مقاوم که اخیراً از سوی سامسونگ منتشر شده است با عنوان گلکسی تب اکتیو شناخته می شود. آنطور که گفته می شود به زودی نمونه مشابه دیگری از این محصول نیز روانه بازار خواهد شد. گزارش ها بیانگر این است که شرکت کره ای تولید کننده این محصولات در حال کار بر روی گلکسی تب اکتیو ۲ است و به همین دلیل گمان می رود که تا پاییز سال جاری این تبلت از طریق نمایشگاه IFA 2017 در دسترس علاقه مندان قرار گیرد.

گلکسی تب اکتیو ۲ در دو نوع سامسونگ SM-T390 ( فقط وای فای) و SM-T395 ( LTE) به بازار عرضه خواهد شد. این محصول در رده میانی محصولات متنوع سامسونگ قرار دارد. با این حال و با توجه به تکنولوژی های به کار رفته در مقابل گرد و خاک و آب مقاوم است. سه سال از معرفی گلکسی تب اکتیو می گذرد. ولی گمان نمی رود که سامسونگ در این زمینه نگرانی داشته باشد. این شرکت بر این عقیده است که همواره بازار های خوبی برای این نوع تبلت ها وجود دارد. آنطور که گفته می شود قرار است این نوع تبلت ها در ابتدا وارد بازارهای اروپا و آمریکای لاتین شود.
تاکنون اطلاعات دیگری در مرود قیمت و یا مشخصات این تبلت منتشر نشده است. اما با توجه به اینکه این محصول در حال تولید است به طور یقین اطلاعات دیگری نیز در این زمینه به زودی در دسترس خواهد بود.

نظر شما در مورد تبلت گلکسی تب اکتیو ۲ چیست؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *