انتشار ویدئویی که دقیق ترین طرح آیفون ۸ را نمایش می دهد

اگر به خاطر داشته باشید در هفته گذشته دو تصویر در دنیای مجازی پخش شد که ادعا می کردند نشان دهنده اپل ۸ یا همان محصول جدید این شرکت است. آنطور که گفته می شود قرار است این محصول تا انتهای سال جاری در دسترس علاقه مندان قرار گیرد. در راستای انتشار همان تصاویر، امروز ویدیوی جدید از آیفون ۸ منتشر شد که بهتر توانست جزییات مرتبط با پرچم دار جدید اپل را به تصویر بکشد.


دقیق ترین طرح منتشر شده از آیفون ۸

(همراهی ما در آپارات)


این ویدیو که از طریق یکی از منابع تقریباً معتبر در زمینه محصولات اپل منتشر شد، ادعا می کند که تصاویر و ویدیو های پخش شده تا حدود زیادی ظاهر آیفون ۸ را به تصویر کشیده است.
اگر شما هم این ویدیو را مشاهده کرده باشید، نمی توان هیچ چیز جدیدی در آن مشاهده کرد. و تمامی موارد گذشته در آن مجدداً تکرار شده است. در مقایسه با سایر مدل های گوشی آیفون که تاکنون روانه بازار شده اند، نمونه معرفی شده دارای لبه های بسیاری ظریف و باریکی است. ولی به هر صورت نمی توان این گوشی را در گروه نمونه های فاقد لبه جای داد.
انتهای این ویدیو به بررسی ابعاد دقیق آن پرداخته است. به نظر می رسد که ارتفاع این گوشی در حدود ۱۴۳٫۵ میلی متر، پهنای آن در حدود ۷۱ میلی متر و ضخامت آن بدون در نظر گرفتن برآمدگی دوربین در حدود ۷٫۵ میلی متر است. این اطلاعات بیانگر این است که این محصول از آیفون ۷ بزرگتر ولی ابعاد آن به مراتب از آیفون ۷ پلاس کوچکتر است.
آنطور که ادعا می شود، آیفون ۸ مجهز به صفحه نمایش ۵٫۸ اینچی است و دکمه home برای این گوشی در نظر گرفته نشده است. و با توجه به این موضوع به احتمال زیاد حسگر اثر انگشت به جای آن قرار خواهد گرفت. با این وجود شایعات بیان می کنند که قرار است این حسگر در قاب پشتی این محصول قرار گیرد.
با توجه به اطلاعات منتشر شده می توان نتیجه گرفت که قرار است طراحی جدیدی برای آیفون ۸ در نظر گرفته شود و در این طراحی جدید، لبه های ضخیم جایی ندارند. ما هم با اشتیاق فراوان منتظر شنیدن خبر های جدیدی در این باره هستیم تا بتوانیم آنها را به شما به اشتراک بگذاریم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *