افزایش کیفیت تصویر با سنسور های ایزوسل سامسونگ

کمپانی سامسونگ از سری جدید سنسورهای دوربین ایزوسل خود رونمایی کرد. این سنسورها شامل دوربین دوگانه نیز می‌شوند.

سامسونگ که یکی از غول های دنیای موبایل به حساب می آید گفت که قرار است نسل جدیدی از سنسور های دوربین ایزوسل (ISOCELL) را در نمایشگاه MWC 2017 که در شانگهای برگزار می شود به نمایش بگذارد. این شرکت از سال ۲۰۱۳ مشغول ساختن اینگونه سنسور ها بوده است ولی در حال حاضر تصمیم گرفته است که این برند را به چهار زیر مجموعه دیگر تقسیم نمایند که عبارتند از: ایزوسل برایت، ایزوسل دوال، ایزوسل فست و ایزوسل اسلیم.به منظور افزایش کیفیت تصاویر قرار است در سنسور های ایزوسل فاصله بین پیکسل ها بیشتر شود. علاوه بر افزایش کیفیت تصویر این کار می تواند از مخلوط شدن رنگ ها با هم جلوگیری کند.
در سنسور های ایزوسل برایت همانطور که از نام آنها نیز مشخص است، تصاویر روشن تر با نویز کمتری مشاهده می شود.سنسور های ایزوسل فست فوکوس مورد نظر را سریع تر و کیفیت تصویر بهتری از اشیای در حال حرکت فراهم می کنند.از سنسور های ایزوسل اسلیم برای گوشهایی با ضخامت بسیار کم استفاده می شود. علاوه بر این سامسونگ قصد دارد که برای اولین بار از سنسور های ایزوسل در گوشی های خود با دو دوربین استفاده کند.
کمپانی سامسونگ ادعا می کند که با استفاده از این تکنولوژی می تواند در گوشی های دو دوربین خود کیفیت تصویر بهتری به نمایش بگذارد. احتمال می رود که این شرکت در محصول پیش روی گلکسی نوت ۸ از دوربین ۱۳ مگاپیکسل دوگانه استفاده کند و گروهی از این قابلیت ها را در آن جای دهد.
برند ایزوسل سامسونگ از تکنولوژی های به روز موجود در بازار مرتبط با کیفیت تصویر به خوبی پشتیبانی می کند. به همین دلیل انتظار می رود که این برند بتواند کیفیت تصویری دوربین های موجود در محصولات سامسونگ را افزایش دهد. با توجه به وجود تکنولوژی های پیشرفته مرتبط با تصویر، انتظار می رود که سامسونگ نو آوری های موجود را در محصولات و برنامه های پیش روی خود جای دهند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *