تصاویر جدیدی از آیفون ۸ فاش شد؛ سنسور اثر انگشت در پشت دستگاه قرار دارد

در روز گذشته چندین تصویر از آیفون ۸ به بیرون درز کرد. در این تصاویر محل قرار گیری حسگر اثر انگشت در محصول پیش روز اپل در پشت آن قرار گرفته است. این تصاویر از سوی وبسایت چینی iPhoneros در معرض دید علاقه مندان قرار گرفت و توانست تا مشخصات ظاهری آیفون ۸ را به خوبی به تصویر بکشد.

یکی از مباحثی که تاکنون بارها در میان علاقه مندان آیفون مطرح شد، محل قرار گیری حسگر اثرانگشت بوده است. یکی از گزارش های منتشر شده در این زمینه گفته بود که این قابلیت در آیفون ۸ در قسمت پایینی صفحه نمایش قرار دارد. ولی سایر گزارش ها بیانگر این هستند که با توجه به مشکلات سخت افزاری، چنین قابلیتی در پشت این محصول جای خواهد گرفت.

آیفون ۸ / iPhone 8
آیفون ۸ / iPhone 8

در تصویری که روز گذشته از محصول بعدی اپل منتشر انتشار یافت، مشخص شد که حسگر اثرانگشت این محصول در پشت آن و دقیقاً در پایین علامت اپل جای گرفته است. این تصاویر هماهنگی کاملی با طراحی های منتشر شده در گذشته دارند که محل جای گیری دوربین، فلش و سایر قسمت ها در آن تعیین شده است.
پس از انتشار این طرح ها در گذشته، گروهی از افراد بر این باور بودند که این محل برای شارژ وایرلس در نظر گرفته شده است. ولی تصاویر منتشر شده در روز گذشته مشخص کرد که از این محل برای قرار گیری حسگر اثرانگشت استفاده خواهد شد.

آیفون ۸ / iPhone 8
آیفون ۸ / iPhone 8

پس از انتشار تصاویر ذکر شده از سوی iPhoneros، یکی از کاربران توییتر تصویری از قسمت جلوی این محصول نیز منتشر کرد. که طراحی حاشیه ها و قسمت اصلی آن را به تصویر کشید.

آیفون ۸ / iPhone 8
آیفون ۸ / iPhone 8

در مورد صحت این تصاویر ، وب‌سایت iPhoneros اعلام کرده که عکس‌ها توسط منبع چینی آن‌ها فاش شده و این منبع پیش از این نیز اطلاعات درستی به آن‌ها است. این وب‌سایت مدعی شده که منبع مذکور هرگز اطلاعات نادرستی را برای آن‌ها ارسال نمی‌کند. ولی هنوز هم شک و شبه های فراوانی در این زمینه وجود دارد. ولی به هر صورت مطمئن هستیم که این تصاویر یکی از نمونه های تست و بررسی شده از سوی آیفون است. هر چند به صورت دقیق نمی توان ادعا کرد که چنین تصاویری از نمونه نهایی آیفون ۸ باشد.

آیفون ۸ / iPhone 8
آیفون ۸ / iPhone 8

اخیراً شایعات فراوانی در مورد آیفون ۸ منتشر شده که اکثر این موارد مرتبط با محل قرار گیری حسگر اثر انگشت بوده است و چندی پیش سایت ۹to5mac یک نظرسنجی انجام داد در خصوص اینکه آیا در صورتی که سنسور اثر انگشت آیفون ۸ در زیر نمایشگر نباشد همچنان آن را خریداری می‌کنید یا خیر؟در نتیجه نظر سنجی ، رأی دهنده گان به دو گروه تقسیم شدند. در حدود ۴۴ درصد از آنها مدعی شدند که اگر قابلیت اثر انگشت با این شرایط در این محصول وجود داشته باشد و یا نباشد آن را خریداری می کنند و حدود ۴۳ درصد دیگر گفتند ، منتظر محصولات بعدی اپل خواهند ماند.
آیا قرارگیری سنسور اثر انگشت آیفون ۸ در بخش پشتی آن می‌پسندید؟ نظر خود را در این باره با ما به اشتراک بگذارید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *