گلکسی C10 اولین گوشی سامسونگ با دو دوربین در پشت

در اوایل ماه جاری شایعاتی مبنی بر معرفی گلکسی نوت ۸ پخش شد که اولین گوشی سامسونگ است که دو دوربین بصورت همزمان در پشت آن قرار گرفته است. با توجه به اطلاعاتی که در این زمینه از خبر گذاری چینی بدست اوردیم ، با دلایل کافی این شایعات را رد کردیم.

در روز های اخیر خبر های دیگری که در صفحه توییتر یک خبر گذاری چینی قرار داده شد نیز در تائید گفته های ما منتشر شد که باز هم می تواند بعنوان مهری تائید برای رد چنین شایعاتی به حساب آید. طبق این خبرگذاری کمپانی سامسونگ اعلام کرد است که قصد دارد اولین نمونه از گوشی های خود با قابلیت پشتیبانی از دو دوربین در پشت را در رده گلکسی سی (Galaxy C) روانه بازار کند.

Samsung Galaxy C10 / سامسونگ گلسی سی 10
Samsung Galaxy C10 / سامسونگ گلسی سی ۱۰

طبق اظهارات این کمپانی اولین نمونه از گوشی های سامسونگ با قابلیت پشتیبانی از دو دوربین در پشت با عنوان گلکسی C10 نامیده خواهد شد. این محصول که با شماره SM-C9150 شناخته می شود، از تراشه جدید اسنپدراگون ۶۶۰ نیز استفاده خواهد کرد. قرار بود این تراشه در نهم ماه مه توسط شرکت مخابراتی کوالکام معرفی شود. ولی با تأخیری چند روزه در سه شنبه هفته جاری در دسترس علاقه مندان قرار خواهد گرفت.

Samsung Galaxy C10 / سامسونگ گلسی سی 10
Samsung Galaxy C10 / سامسونگ گلسی سی ۱۰

اگر تاکنون به ساختار گلکسی اس ۸ و یا گلکسی اس ۸ پلاس دقت کرده باشید، متوجه خواهید شد که دستیار صوتی بیکسبی در این محصول قرار دارد. محصول جدید سامسونگ نیز از دکمه ای مشابه استفاده می کند.

Samsung Galaxy C10 / سامسونگ گلسی سی 10
Samsung Galaxy C10 / سامسونگ گلسی سی ۱۰

همان منبعی که چنین اطلاعاتی را منتشر کرد، چند روز قبل تصاویری را نیز از قسمت پشت گلکسی C10 در اختیار عموم قرار داد. قرار است این دوربین ها به صورت عمودی و در پشت این محصول قرار گیرند و در این تصاویر خبری از اسکنر اثر انگشت مشاهده نمی شود، که با توجه به این موارد می توان گفت که یا این قابلیت همانند سایر محصولات سامسونگ در دکمه اصلی آن قرار داده شده و یا در صفحه اصلی گلکسی C10 جای دارد.

ولی چنان که در جریان هستید، قرار دادن این ویژگی در صفحه اصلی باعث بروز مشکلاتی می شود، به همین دلیل احتمال جای دادن آن در دکمه اصلی C10 بیشتر است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *