نوکیا با معرفی سه گوشی اندروید وارد مرحله جدیدی خواهد شد

اگر به خاطر داشته باشید در گذشته صحبت هایی در مورد معرفی گوشی های جدید از سوی نوکیا شده بود و گفته می شد که این نمونه ها قابلیت پشتیبانی از سیستم عامل اندروید را خواهند داشت.

در روز های اخیر خبر هایی به گوش می رسند که نوکیا قصد دارد تا چهار محصول اندروید خود را با نام های نوکیا ۳، ۵، ۶ و همچنین نوکیا ۳۳۱۰ به بازار معرفی کند. آن طور که در خبر ها آمده، قرار است این محصولات در تابستان سال جاری همزمان بازار های ۱۲۰ کشور مختلف جهان راه پیدا کنند.اولین بار، این گفته ها از سوی وبسایتی چینی با نام وی تک به بیرون درز کرد. بر پایه این خبر ها قرار است محصولات جدید نوکیا ابتدا در بازار های مالزی به فروش برسند. اولین محصول این شرکت که به بازار خواهد آمد، نمونه ارتقا یافته نوکیا ۳۳۱۰ است که در کنفرانس جهانی موبایل در سال جاری در معرض دید عموم قرار گرفت.

بر طبق گزارشات دریافتی قرار است این محصول جدید در اواخر ماه آوریل در دسترس علاقه مندان قرار گیرد. سه نمونه دیگر این شرکت در ماه مه روانه بازار خواهند شد. که طبق برنامه گوشی نوکیا ۳ در اوایل ماه، نوکیا ۵ در اواسط و نوکیا ۶ در اواخر ماه مه معرفی می شوند.

در ماه گذشته با خبر شدیم که یکی از فروشندگان مشهور در انگلیس قصد دارد تا محصولات جدید نوکیا را در ماه مه و اوایل ژوئن در دسترس علاقه مندان قرار دهد. در صورت صحت، این خبر ها هم مهر تأییدی بر گفته های وبسایت چینی به حساب خواهند آمد. چندی قبل شرکت تولید کننده محصولات نوکیا ادعا کرد که قصد ارسال و فروش محصولات جدید خود را بصورت همزمان در نقاط مختلفی از جهان دارد. ولی طوری که به نظر می رسد منظور آنها در یک روز مشخص نبوده است و به همین دلیل این گفته ها تاکنون با هم سازگاری دارند.
موضوع جالب دیگر این است که اپراتور های فعال در آمریکا پشتیبانی از خطوط ۲G را متوقف کرده اند به همین دلیل امکان ارائه نوکیا ۳۳۱۰ در این کشور وجود ندارد. در حقیقت کشور های متعدد دیگری نیز با مشکل مشابه ای درگیر هستند. به همین دلیل کاربران قبل از خرید این مدل باید نسبت به کارکرد آن در کشورهای خود اطمینان حاصل کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *