آیا گلکسی اس ۸ از لحاظ استقامت ضعیف عمل می کند

شکی نیست که گلکسی اس ۸ از نمونه های بسیار محبوب موجود در بازار است . هر چند باید پذیرفت که نمایشگر زیبای آن که از نوع Infinity Display است مشکلاتی را نیز به همراه دارد. در نتیجه آزمایشی که از سوی test.de (متخصصین آلمانی) صورت گرفت ، آنها به این نتیجه رسیدند که پرچم دار سامسونگ نسبت به سایر مدل های رقیب از لحاظ استقامت کمی ضعیف تر عمل می کند و در نتیجه زیر بار وارد شده زودتر می شکند . کمپانی  test.de گوشی را از طریق یک استوانه که ۸۰ سانتی متر ارتفاع دارد رها می کندکه با استفاده از چنین روشی می توان مقاومت این محصولات را به خوبی اندازه گیری کرد.

سامسونگ گلکسی اس 8 / Samsung galaxy s8
سامسونگ گلکسی اس ۸ / Samsung galaxy s8

به گفته وبسایت test.de اکثر نمونه ها توانستند بدون اینکه آسیب جدی به آنها وارد شود، تا ۱۰۰ بار از خود مقاومت نشان دهند و تنها خراش ها و همچنین فرورفتگی های جزئی در آنها مشاهده شد.با این وجود آنها به این نتیجه رسیدند که گلکسی اس ۸ در قسمت گوشه ها (لبه ها) با مشکلاتی همراه است.

طوری که گزارشات نشان می دهند صفحه گوریلا گلس ۵ آن تنها پس از ۵۰ بار به زمین خوردن خورد شد و از هم پاشید. هر چند صفحه لمسی این محصول و همچنین قاب پشت آن به نظر سالم می آمدند ولی با این وجود این خود نشان دهنده مشکل بزرگی است.برای جلوگیری از هر گونه آسیب، متخصصین Test.de پیشنهاد استفاده از محافظ را مطرح کردند. ولی طوری که شما نیز در جریان هستید با استفاده از محافظ زیبایی های گلکسی اس ۸ که یکی از مهمترین مؤلفه های آن نیز به حساب می آید، کاملاً پوشانده خواهد شد. ولی با این حال می توانید با این روش از گوشی ۹۰۰ یوروی خود محافظت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *