آیا تاریخ عرضه گلکسی اس ۸ به تعویق خواهد افتاد؟ شایعات از این موضوع خبر می دهند

طبق اعلام نشریه The Investor سامسونگ از ابتدای سال ۲۰۱۷ (اواسط یا اواخر دی ماه) انجام آزمایش های اولیه روی پرچمدار بعدی خود، گلکسی اس ۸ را آغاز خواهد کرد.

هرچند شرکت کره ای در مورد تاریخ عرضه محصول اطلاع رسانی نکرده است، اما تعدادی از تامین کنندگان قطعات موبایل های سامسونگ، جزئیاتی را در این زمینه برای نشریه مذکور فاش ساخته اند.

به گفته این منابع، بر اساس دستورالعمل شرکت کره ای تامین کنندگان قطعه لازم است در ماه ژانویه میلادی (حدود ۲ ماه دیگر) قطعات سفارش داده شده را در تعداد محدود ارسال کنند و یک ماه پس از آن، در فوریه برای آغاز تولید انبوه آماده باشند.

این در حالی است که روز گذشته وال استریت ژورنال گزارش داده بود پرچمدار بعدی سامسونگ (که به یک دکمه ی سخت افزاری اختصاصی مربوط به هوش مصنوعی مجهز است) به تاریخ در نظر گرفته شده برای عرضه در ماه فوریه نخواهد رسید.

وال استریت ژورنال می گوید سامسونگ با توجه به مشکلات پیش آمده برای نوت ۷ تصمیم گرفته پیش از رونمایی گلسی اس ۸، بررسی های بیشتری روی کیفیت محصول انجام دهد.

در پایان لازم است اشاره کنیم که نشریه آمریکایی بر همین اساس پیشبینی می کند عرضه پرچمدار بعدی سامسونگ، از ماه آوریل ۲۰۱۷ مصادف با اواسط یا اواخر فروردین ۱۳۹۶ آغاز گردد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *