موتورولا برنامه آپدیت موبایل هایش به اندروید نوقا را اعلام کرد

اکانت توییتر شعبه آلمان موتورولا (موتو دویچ لند) در روز سه شنبه توییتی منتشر کرد که طی آن به زمان عرضه اندروید ۷٫۰ نوقا روی یک سری تلفن سری موتو اشاره داشت.

سری Moto Z در تاریخ ۱۶ دسامبر این آپدیت را دریافت می کند در حالی که اندروید ۷٫۰ برای موتو جی ۴ قرار است پیش از پایان یافتن سال ۲۰۱۶ عرضه شود. Moto X اوایل سال آینده و نکسوس ۶ نیز در ماه ژانویه نوقا را دریافت خواهند کرد.

اندروید ۷ از ورژن پیشرفته Doze بهره می برد که جلوی اجرا شدن اپلیکیشن ها در پس زمینه، حین غیر فعال بودن دستگاه موبایل را می گیرد. این مسئله سبب می شود عمر باتری خود به خود با افزایشی منطقی همراه باشد.

z432

z431

قابلیت مالتی-اسکرین به کاربر اجازه می دهد تا همزمان، دو اپلیکیشن را کنار همدیگر روی نمایشگر باز نگه داشته و همزمان از هر دو استفاده کند. همچنین، یونیکد ۹، آخرین ورژن اموجی ها را در دسترس دارندگان آپدیت نوقا قرار می دهد.

تا انتهای ماه نوامبر، Moto Z Droid و Moto Z Force Droid هر دو در ایالات متحده آمریکا به اندروید ۷٫۰ آپدیت شدند. موتورولا سعی دارد تا سرعت ارائه آپدیت های نرم افزاری برای تلفن های همراهش را ارتقا دهد.

اگر نمی دانید که چه تلفن همراه اندرویدی برای تان مناسب است، این مسئله را در گوشه ذهن خود داشته باشید که در زمینه ارائه آپدیت برای اندرویدهای جدید، موتورولا بسیار سریع عمل می کند.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *